PRÍVLAČ

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod skywalker » Pia Apr 02, 2010 9:06 pm

sixpack píše:skywalker, ja som tam bol vcera rano, na 2 hod., nevytiahol som nic, akurat zdochnutu nafuknutu zabu (len som odpalil silon :-)), jedna vacsia ryba mi spadla a este 2 mikrozabery som mal ... beru velmi jemne, zabery boli zaznamenatelne len na spicke pruta, v ruke nebolo nic citit, aj preto mi asi ta ryba spadla, ani som ju nesekol, myslel som ze zavadene ...

na co ste chytali a na co chytali ti pretekari? ... v ktorej casti brali najlepsie?

ides tam aj na pretek koncom aprila?

na pretek nejdem a naj sli pri tych schodikoch asi v polke nadrze v na strane od tej chatovej oblasti a pod stromami(asi kvoli hmyzu) a nastraha nymfa od Berkley na co najmensej hlavicke,kamarat ale 1 aj na banjo mal,ale padol mu
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod sixpack » Pia Apr 02, 2010 9:21 pm

tu rybu som mal tiez na schodoch, na berkley nymfu, hlavicku som dal az 0.8g, lahsiu som nemal, cize som len pomaly ryl dno
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod skywalker » Pia Apr 02, 2010 9:27 pm

na schodoch idu vzdy,skoda ze tie nad 50cm sli minuly tyzden a nie dnes
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Eko » Ned Jún 13, 2010 10:05 am

čaute ....no tak v stredu tu máme zahájenie na dravce trošku by sa to tu mohlo oživiť ;) ...mohli by ste sa aj pochváliť, kde sa chystáte ak sa niekam vôbec chystáte :) ....ja som si zakúpil prút Dragon 1-7g 2.30 ..tak uvidíme čo to dá. Pokúsim sa vdýchnuť život čo najlepšie do smáčikov :D . Uvidíme aká bude premiera :shock: ,
Mimch. mohol by sa ešte niekto nájsť kto ma podobne plány:)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Eko » Str Jún 16, 2010 9:35 pm

tak najsamprv chcem ešte raz poďakavať SIXPACKOVI za výber náčinia ;)

Bol som skúsiť Geču. Po príchode na miesto samozrejme lialo a bolo kopec blata ale nejako ma to neodradilo keďže som sa na to tešil takmer 6 mesiacov...Z miesta akurat odchádzal nejaký rybár ktorý chytal na taky hrubší kolík a mal tam najeké 8cm koýtko. Samozrejme som sa ho spýtal či niečo bolo tak mi povedal že nemal ani ťuk tak že ide na Čaňu. Tak som to zrovna ružovo nevidel ani ja Geča je vyššia cca o meter a riadne aj fúkalo. No ale hneď po záhode mi skočil ostriež 32 cm na 5cm kopytko a hned na to dalšie a dalšie ale to už boli menšie ostriežiky a kopec padnutých. Počase prestalo pršať, ale len na chvíľu tak som skúsil aj 4cm smáčika to bola moja prvá skuška so smáčikmi a neviem či náhoda alebo čo ale prvý nahod a ostriež no parada samozrejme bolo ich viacej:),,,,a na záver rybačky už sa aj stmievalo mi zamával krásny zubačik.
bola to pre mňa veľmi pekná rybačka:)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod kura11 » Str Jún 16, 2010 9:51 pm

Eko pekne pekne... smacik ten vecsi dragon co red bass??? pocuj je geca kalna???
kura11
 

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod rybopet » Str Jún 16, 2010 9:53 pm

Ako sa z kaprára Eka stáva vláčkar Eko :)
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Eko » Str Jún 16, 2010 10:01 pm

Kura...jj smacik od red bassu na smacika 8cm sa mi nepodarilo iba na 4 cm ....no podla mna geca je uplne v pohode az na to ze je dvihnuta len to blato je tam mizerne :?

Rybopet....Tak tak uz som si dlho na to brusil zuby :) ..len som si zbieral informacie a potom peniaze:)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod kura11 » Str Jún 16, 2010 10:20 pm

Peto nakoniec da par vyjazdov s nami a s kaprara bude razom muchar-privlaciar :-)))
kura11
 

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod maro » Štv Jún 17, 2010 12:01 pm

Janči, presne ako vravíš, každý prirodzene a zdravo sa rozvíjajúci rybár sa nakoniec dopracuje cez prívlač k muškárine. Len takí nešikovní babráci, ako napr. Dávid, ustrnú pri prívlači ... :lol:

Dnes pred robotou som vzal svoju UL prívlačovú zostavu vyvenčiť na Ružín, prišli dve minišťučky, jeden minizubáčik a pár ostriežikov, osviežujúce skoré ružínske ráno. Voda je dosť dolu, pri vtoku Opátky sú obrovské nánosy štrku a strašne plytká voda ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron