PRÍVLAČ

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod hlava » Štv Jún 17, 2010 12:44 pm

trochu sa tu niekto navaza do nasho najlepsieho privlaciara ... Ano prirodzene prejdu na vlacku a komu to nejde sa prepracuje k muskarine.
to neznamena ze si nezamucharia ale ak maju vlacku zo sebou tak vlacia ako chytat na muchy....
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod maro » Štv Jún 17, 2010 2:03 pm

hlava> No a na pseudorybára, ktorý nemá ani poriadny hook keeper na prúte, ani nebudem reagovať ... :lol:
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Thommaso » Štv Jún 17, 2010 6:03 pm

Rybarstvo je evolucia a na jej vrchole je muskarina. Nevedia to len ti, ktori nechodili do skoli resp. nedavali pozor pri darvinovi na biologii ;)
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod kura11 » Štv Jún 17, 2010 10:35 pm

... evolucia zacina kaporarom... :-))) ono my sme vychcany, ked to ide na vlacku tak vlacka, ked to s vlackou nejde tak mucha a ked to nejde na muchu tak sa ide na uhre s cervami... :-))) musime byt stale v pohybe a flexibilny...
kura11
 

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod hlava » Pia Jún 18, 2010 1:26 am

hahahahahahahaha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod dr.david » Pia Jún 18, 2010 6:34 am

prosim administratora, aby zakazal pristup do sekcie privlac Thommasovi a Marovi, lebo sa zo mna smeju. Za kladne vybavenie mojej ziadosti vopred dakujem.
dr.david
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 11:56 am

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod maro » Pia Jún 18, 2010 8:33 am

Prosím administrátora, aby mi aj naďalej povolil prístup do sekcie prívlač, ja už budem dobrýýýý ... prosííííííííííííííím ... už sa budem smiať z Dávida len trošičku. Sľubujem!!! A Thommasovi kľudne ten prístup sem zablokujte!!! :D

Dávid, držím palce na majstrovstvách ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Eko » Pia Jún 18, 2010 6:36 pm

Dnes ďalšia parádna rybačkoprivlačovačka.,, trošku som si privstal z rana smer Geča. výsledok kopec ostriežov a na konci rybačky jedna neubrzditeľná ryba pravdepodobne štuka nakoniec sa jej kopýtko vyvlieklo z papule hneď na to ma prekvapil ďalší vrčák toho som zdolal po breh potom sa odopol tiež ale som ho aspoň videl ostriež od40cm a viac mohol mať a po ňom už konečne zdolaný ostriež 33 cm všetko na kopýtko. A čo bolo na tom najkrajšie bol som tam iba ja voda ostrieže a na okolo ani jeden rybár proste pekné ráno :)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod rybopet » Ned Jún 20, 2010 12:00 pm

Eko-poď na kapre!Nejdeš?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Eko » Ned Jún 20, 2010 2:48 pm

Rybopet- to čo je kapor ? :shock: takeho nepoznam :D :D
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron