PRÍVLAČ

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

PRÍVLAČ

Poslaťod brandys » Sob Máj 10, 2008 10:28 pm

Ahojte, myslím, že by bolo zaujímavé a poučné prispievať s prívlačovými zážitkami.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod rybopet » Ned Máj 11, 2008 9:03 pm

Tak napr. dnes na kaprovom Hornáde si jeden miestny pri Trebejove/mal som už 3krát pstruhovku a mucháril som/veselo vláčil s rybkou,čistá "miestna vydra".Ked som ho upozornil,bol ešte múdry.Škoda,že som bol sám,asi by som ho nezvládol,tak som z toho vycúval.Ale aspoň som ho vystrašil,lebo zmizol ako gáfor.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod jozo23pp » Uto Máj 13, 2008 2:37 pm

najlepšie je take niečo natočit si na mobil alebo pripadne len nahrat hlasovy zaznam do mobilu ak si šikovny tak už na buduci rok nedostane povolenie ten človek.
jozo23pp
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 2:32 pm
Bydlisko: Poprad

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod rybopet » Uto Máj 13, 2008 6:48 pm

Prečo by nedostal?,však on bude tvrdiť,že "ja nič,ja muzikant"
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod brandys » Str Máj 14, 2008 10:22 pm

Vidíš to je ťažko takto riešiť. Nikto sa nechce vadiť pri vode, vyvolávať agresivitu. Ale naštve to človeka, keď niekto suveréne porušuje pravidlá. Napr. ja som bol minule na obed u Bradana, sedel som vonku, asi pred 2 týždňami, a zdola od vody si veselo vyšla zamilovaná dvojica a chlapček mal v ruke teleskopku s pekným plaváčikom. Akoby sa nič nedialo, drzo čakal až mu otvoria pri bočnom vchode a s patričným sebavedomím dával najavo, že si urobil rybársku prechádzku. Ja neviem ale bol som s malým synkom a fakt som sa nemal chuť vadiť. Ináč na Ružíne chytám s prestávkou asi 25 rokov a rybársku stráž som tam zažil, keď sme ako 14 ročný chytali s mosta jalce, teda pokúšali sa ich chytiť. Takže tak. Ale to do tej rubriky nepatrí, radšej tu píšme aktuálne o prívlači, hoci zatiaľ ešte nie je o akej. ;)
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Kolac » Ned Máj 18, 2008 8:59 pm

no co by nebolo o com pisat treba mi objednat smacky z nastrahy.cz tak ci niekto neplanuje objednavku v bliskej dome zeby som sa zviezol pri nom :geek:
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod pace » Ned Máj 18, 2008 10:40 pm

Kolac - tiez budeme objednavat smacky,tak to dame dokopy.
pace
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 7:35 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod A.Monk » Pon Máj 19, 2008 7:59 am

Tí smáčkovia mi pripomínajú jednu nástrahu čo sa pred časom predávala pod názvom kamagoči (alebo tamagoči??,teraz presne neviem),chvílku bol z toho akože boom ,super nástraha a potom ostalo ticho aj na webe,tak neviem,máte dakto skúsenosti s tými smáčkami???
A.Monk
.
.
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 8:27 pm

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod Kolac » Pon Máj 19, 2008 3:45 pm

pace a kedy tak planujes objedanvat??? a trebalo by este nejakych dalsich ludi zohnat aby nebolo postovne vysoke ;) a bude dobre
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: PRÍVLAČ

Poslaťod joysi » Pon Máj 19, 2008 4:22 pm

Pace, Kungo, Dr.David a dalsi zaujemcovia co kedy objednavame tie smacky ? Bo uz mesiac sa o tom bavime ze pridete ku mne do prace a objedname ...
Lebo uz len oranzove mam. A Pace tiez place uz ..
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron