Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Laci » Pia Máj 11, 2012 10:22 am

Celkom zaujimava informaciu som dostal od par kamaratov co si boli tento tyzden vybrat povolenku...Nedostali vraj vobec prijmovy pokladnicny doklad...
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Martinbati » Pia Máj 11, 2012 10:47 am

kto vydava povolenky, stary ci "novy vybor"?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Laci » Pia Máj 11, 2012 11:45 am

Tak to uz neviem...Len mi povedali ze nedostali primovy pokladnicny doklad...
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod kura11 » Pia Máj 11, 2012 12:03 pm

Laci mozna mali viacej povoleniek ako blockov :lol: inak toto tu riadne upada... pisu tu 5 ti ludia ale aspon ze to dalsich par ludi cita...
kura11
 

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Martinbati » Pia Máj 11, 2012 12:42 pm

ale no... sak malokto chodi chytat, preto vacsina tu nepise, zacne kaprova sezona, trocha sa kapriky vychytaju a bude sa diskutovat kde ako a co :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Igor Podlubny » Sob Máj 12, 2012 11:40 pm

laci, mb: povolenky vydava Hurvinkova zena; resp. tym, ktori su "s kopcom" povolenky vydat odmietaju SFIK.

plavec: aj takto by to "mohlo" fungovat (zistite si prirastok sukromnych revirov na juhu za posledne roky :) ) :
1) voda sa zarybni zo zvazovych penazi
2) vody sa ZO na zmanipulovanej/mimoriadnej VCS/MK vzda
3) Ferdis bezi na MZP, naplni vrecka
4) MZP rozhodne o vymaze reviru zo Zoznamu rybarskych revirov
5) SRZ preda "vodu" tj. objem rybnika - ryby a vzda sa naroku na vykon rybarskeho prava
6) cena kseftu "na papieri" je pre SRZ mensia ako cena posledneho zarybnenia od Slovryb, a.s.

"Splechy" na rozmyslanie:
1) preco Ferdis strcil Hurvinka, cloveka co za neho ako "prezident" SRZ podpisoval spinavu robotu, za tajomnika do MsO KE?
2) Preco su utajeni akcionari Slovryb, a.s.?
3) Preco vznika tolko sukomakov na "madaroch"?
4) Preco a ako dostali prezidentku (z Komarna)?
5) Co asi tak este Hurvinek s Ferdisom planovali "poriesit" v KE? Nefuka vietor z juhu???

Tolko k privatizacii.

PS: Zastavme ich, bratia
ved sa oni stratia
rybari oziju!
Igor Podlubny
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Feb 08, 2012 6:39 pm

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod kura11 » Ned Máj 13, 2012 11:41 am

... podla mna je cela tato "privatizacia revirov" umelo vykonstruovana k danej situacii.. je to blbost.. neverim ze sa bude nieco privatizovat... jedine co bude, tak bude zastavba okolo vod a nikto s tym nemoze nic urobit...osobne by sa mi tiez pacilo mat domcek par metrov od jazera... keby k tomu bol aj vyhlad na jazierko z balkona tak nie je o com..
kura11
 

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Kolac » Ned Máj 13, 2012 12:38 pm

cronicle ja mam zarucene informacie o tom kto zabil kennedyho..., a viem to presne dokazat....

moje tvrdenie ma asi taku hodnotu ako to tvoje.... :D, skus dat daco konkretne, a nie vypisovat hluposti....
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod Kolac » Ned Máj 13, 2012 3:15 pm

cronicle, takze pises od veci...., naco nieco pises ked sa nemusis vyjadrit ? ja som zvedavy co sa privatizuje a akym sposobom...., ak sa vobec nieco privatizuje...., :idea:
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Privatizácia revírov MO SRZ Košice

Poslaťod kura11 » Ned Máj 13, 2012 4:14 pm

... je to taka odveci diskusia, kazdy sa tu ohana privatizaciou ale nikto nic nevysvetli... ziadne podrobnosti ani nic... ked aj daco ma byt sprivatizovane tak bude tak ci tak v buducnosti... inak sme sa o tej privatizacii toho dozvedeli :roll: ved kto ma nejake info ktore moze razantne ovplivnit mienku ludi nech to hodi na plac... nie len reci ze sa bude privatizavat a rozvracat majetok MO to je take ako jedna baba povedala... :!:
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron