Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod XpeterX » Pia Okt 09, 2009 9:49 pm

Asi budete prekvapeni co je to za tema, ale ak sa to tu ujme a rozpisete sa, tak budeme prekvapeni vsetci.
Ja osobne uz mam viacero trofeji: jazero kosice - maly plysovy pes na baterky (uz nesiel), strkovisko krasna - slipy, Palcmanska masa (dedinky) - vojensky esus. Na geci (ako vychadza remorker) v tej zuzenej casti som nasiel vo vode kravu v pokrocilom stadiu rozkladu (mrtvu). Bola dobrou zasobarnou kostnych cervov ale to bola sila... Ludia su hovada co vsetko pohadzu do vody a co je este horsie, ze su medzi nimi aj rybary.
Kamaratovi sa podarilo chytit na zivu rybku (na plavak) miesto stuky kacku. Nasla rybku, ligla ju ale hacik sa jej nastastie zapichol len do zobaku a po kratkom lete sa odhackala. Ale vidiet plavak ako lieta po oblohe...
Tak myslim ze som bol vycerpavajuci a mate predstavu o tejto teme...
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod Eko » Sob Okt 10, 2009 12:43 am

tak tato tema sa mi lubi:D...mne sa podarilo z hornadu vytiahnut nie mrenu ktoru som vtedy ocakaval ale velky sacok plny utopenych steniatok bolo to pre mna trsoku smutne ....a s tou kackou sa mi to tiez skoro stalo ..som mal zahodene na stuku -plavak a potapka mam takz pocit ze to bola sa priblizila k plavaku a ponorila sa samozrejme hned nato aj plavak len sa asi nepichla:D...je mi to take komicke no ale nebol by som rad keby ze sa chuda chytilo na hacik asi keby ze sa mi to stalo tak to by som si vycital velmi dlho :?
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod XpeterX » Sob Okt 10, 2009 7:15 am

a este som zabudol napisat, ze sa mi podarilo chytit na korku chleba zabu. Mal som len maly plavak s plavajucou korkou. Prisla zaba zozrala to a uz ani neviem ci som jej ten hacik vybral alebo odstrihol vlasec
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod kura11 » Sob Okt 10, 2009 10:27 am

No v dnesnej dobe su vody odpadkove kose, staci si ist zavlacit na krasnu, tahate tam topanky, slipy, podprsenky, ponozky, dazdniky, vesla, tycove bojky, tricka, vedra.......... toto vsetko som uz videl tam vytiahnut, geca je kapitola sama osebe, v tej vode sa kupat nebudem nikdy, nedavno tiez v zatoke ako vychadza remorker som nasiel utopeneho psa, uz bol pekne naduty z vody, no na grc... v hornade som tiez videl nejaku svinu fajne nasiaknutu vodou a ten smrad... hornad je tiez smetisko, handry, koberce a pod. odpad kde potom clovek trha svoje nastrahy... cista priroda uz asi neexistuje, clovek je hovedo k prirode a raz za to bude pikat...
kura11
 

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod lefis » Sob Okt 10, 2009 8:15 pm

mne sa na hornade podarilo vitiahnut kamen hacik bol zachiteny v skvire a este aj kus silonu na ktorom bol chyteny zubac obsipany pijavicamy (este zivy)
lefis
....
....
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 1:44 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod sixpack » Ned Okt 11, 2009 12:44 am

za mojich teenagerskych cias, kamarat vytiahol na cani rifle, mal vyvezene asi 200m, nastrahu si uz nepamatam :D urobil si z nich kratasi, ktore mu sluzili par rokov :P :lol: bez srandy ... to boli casy, teraz vytiahnes akurat tak kapra ...
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod 1pepo1 » Ned Okt 11, 2009 1:15 pm

no zhodou okolnosit som minuly tyzden vytiahol z Jazera matrac z nejakej postele:) uz som myslel, ze odtrhnem mojho voblera, ale nakoniec po tuhom boji som vytiahol cely matrac :). vytiahol som toho uz dost, ale nezabudnem jak som spod splavu na Jazere vytiahol lyzu :), uz len nejakeho lyziara a bolo by :D. takze v tych nasich vodach clovek najde uz cokolvek
1pepo1
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Júl 16, 2009 12:54 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod XpeterX » Ned Okt 11, 2009 10:21 pm

haha tie rifle nemaju chybu ty kokso... to musela byt nejaka tazka doba ked sa ludia obliekali do veci co jazero dalo :D
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod XpeterX » Ned Okt 11, 2009 10:22 pm

ale naserie to ked si vyvezies 200m na fajny boiles a po pol dni to ides vytiahnut a tam slipy...
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod rybopet » Pon Okt 12, 2009 10:25 pm

Oranžovú Tatrovku vyklápačku!A jak bojovala! :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron