Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod Eko » Pia Sep 02, 2011 8:43 pm

xpeterx - co za primitivnu otazku si polozil ? dufam ze si len srandoval
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod XpeterX » Pia Sep 02, 2011 10:56 pm

tato tema nie je velmi vazna a ani moja otazka :) Nemam ani v plane robit korytnacie halasle, ale zaujimalo by ma aky je zaber pri korytacke :D
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod Eko » Sob Sep 03, 2011 10:20 am

XpeterX este ze tak :lol:
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod IG0R » Sob Sep 03, 2011 4:35 pm

ja som vytiahol (asi vodneho) slimaka. v plytkej vode ho zachytil blinker o ulitu. :zaber2:
IG0R
 

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod ste_fan » Sob Sep 03, 2011 6:22 pm

Minulý týždeň v Čani som vytiahol ponožku, normálny záber, roztočená cievka a po zdolávaní na háčiku namiesto kapra ponožka... Tak skoro tam asi nepôjdem, aby si ma ten vodník nepočkal :D
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod XpeterX » Sob Sep 03, 2011 10:13 pm

Cronicle tak rob aby si si neulovil este nejaku chorobu ked taky biologicky odpad chodis lovit :rybar3:
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod orim » Ned Sep 04, 2011 5:38 pm

XpeterX píše:Zaujimavy ulovok ta korytnacka :) Kde sa da na ne ist a kedy su najaktivnejsie? Na tazko si ju chytil a aky bol zaber? vdaka

tak tuto konkretne som chytil na jazere, ale v tom druhom kde sa vlieva potok z hornadu...a chytal som jalce na ceresnu na tazko na policajta asi metrovy previs pekne vytiahla hore az pod palicu a potom sa stym uz len bavila jak p*ca :lol: nakoniec som musel odstrihnut silon, lebo ked som jej chcel vybrat hacik tak sa stiahla do panciera a mohol som si tak akurat piskat...a najlepsie bolo ked som odstrihol silon, tak sa robila asi 3 minuty ze nic, potom vystrcila hlavu z pod panciera a ked zistila ze ju nic nedrzi, tak si mal vidiet ten rozbeh po brehu, dobre ze neskocila hlavicku do vody :lol:
inak aj vo velkom su, hlavne v tom malom jazierku, raz som tam videl vyhrievat sa asi 5 kusky na kamenoch pri brehu :D
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod orim » Ned Sep 04, 2011 5:41 pm

ste_fan píše:Minulý týždeň v Čani som vytiahol ponožku, normálny záber, roztočená cievka a po zdolávaní na háčiku namiesto kapra ponožka... Tak skoro tam asi nepôjdem, aby si ma ten vodník nepočkal :D

asi si akurat vymakol nejakeho bezdaka ako si to hodil a neskoro si rozmyslel ze urobil p*covinu :lol:
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod tomass2222 » Pia Sep 23, 2011 8:31 am

mne sa raz podarilo ulovit na bliskac udicu s navijakom a snurou asi pripravenu na sumca .. poskladana teleskopka 3,5m .. asi ju niekto hodil do vody ked sla RS ale dodnes nechapem ako sa mohla ocitnut vo vode

este mi aj sem tam posluzi ked vynimocne idem chytat na tazko :)
tomass2222
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Uto Sep 20, 2011 4:33 pm

Re: Co sa mi uz podarilo vytiahnut z vody.. (na haciku)

Poslaťod orim » Pia Sep 23, 2011 1:33 pm

tomass2222 píše:mne sa raz podarilo ulovit na bliskac udicu s navijakom a snurou asi pripravenu na sumca .. poskladana teleskopka 3,5m .. asi ju niekto hodil do vody ked sla RS ale dodnes nechapem ako sa mohla ocitnut vo vode

este mi aj sem tam posluzi ked vynimocne idem chytat na tazko :)

niekoho ryby asi tak vytocili, ze hodil udicu do vody a vysral sa aj na celu rybacku :)

mojmu kamaratovi sa podarilo vytiahnut na hornade tiez udicu aj s navijakom - original zaber, zasekol a po chvili zdolavania sa nad hladinou ukazala oranzova spicka, cela udica a nakoniec navijak :lol: udicu mam este do dnes a stale mi velmi dobre sluzi :D
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron