Chov rýb

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Chov rýb

Poslaťod TMC » Ned Feb 19, 2012 8:56 pm

...vdaka bobo,domacu ulohu neberiem,uz som na take dost stary,ale zapamätam si to meno :) .To zamorenie pstruhom a lipnom sa mi paci,lenze to mnozstvo ryb,ktore by bolo potrebne na Slovensku nevyprodukuje nik... :( a ostane zrejme len pri chceni,ale napad sa mi fakt velmi paci.. ;)
TMC
..
..
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto Feb 14, 2012 1:56 pm

Re: Chov rýb

Poslaťod bobo » Pon Feb 20, 2012 10:23 am

Kde je vola tam je cesta :D
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: Chov rýb

Poslaťod caddis » Pon Feb 20, 2012 11:00 am

hornad - typický príklad mŕtvej rieky, a pritom par rokov dozadu to bola najlepšia lipňovka na slovensku... :(
caddis
..
..
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Uto Máj 20, 2008 5:44 pm

Re: Chov rýb

Poslaťod TMC » Pon Feb 20, 2012 11:00 am

S tymto musim len suhlasit :) myslis,ze by sa zlepsila u nas situacia,ak by sme uvazovali o vytvoreni sadky na odchov ryb a neboli tak odkazani vyhradne na externych dodavatelov?
TMC
..
..
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto Feb 14, 2012 1:56 pm

Re: Chov rýb

Poslaťod kura11 » Pon Feb 20, 2012 11:32 am

podla mna by sa situacia mozna zlepsila, predsa by nas po prvotnej investicii mohli vyjst ryby za babku, len ze je to zasa tahsia cesta ako nakupit hotovu rybu... tiez som si vcera pozeral web srzkysuca, je tam krasny clanok aj videjko ako vysadili nad ramec zarybnenia lipna2 rocneho, ale tiez diskusia pod tym ze sa celkove li aj pp stracaju, ze na mnozstva ake sa davaju do vod tak ryba mizne, migruje... ved koho zaujima nech si to precita.. myslim ze je tam dobra partia ktora to robi skor pre vodu ako pre nejaku vytaznost, rentabilitu... snazia sa ozivit vodu ale sami priznavaju ze je to tazke... http://www.srzkysuca.sk/clanky/vseobecn ... -bolo.html
kura11
 

Re: Chov rýb

Poslaťod altero » Uto Mar 27, 2012 12:55 pm

Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron