Prívlač

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: privlac

Poslaťod kura11 » Pia Jan 13, 2012 12:27 am

... chlapci Cronovi ako veducemu kosickej RS odovzdavajte povolenku za Pravopis a chodte klacat na fizolu pekne do 5 teho kuta nasej MSO :lol: :lol:
kura11
 

Re: privlac

Poslaťod rado » Pia Jan 13, 2012 2:25 pm

kura11 píše:... chlapci Cronovi ako veducemu kosickej RS odovzdavajte povolenku za Pravopis a chodte klacat na fizolu pekne do 5 teho kuta nasej MSO :lol: :lol:

croni a rybarska straš,a ešťe k tomu **veduci** to nejde do kopi, nema nato gule!! :lol: :lol: :lol: :lol:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod IG0R » Pia Jan 13, 2012 5:10 pm

Ja som sa pytal chlapika v Bete ze preco nemaju Rapaly a on ze preto, lebo vsade ich maju :D
A pritom Rapaly som videl iba na uherovej a to strasne slaby vyber.
IG0R
 

Re: privlac

Poslaťod rado » Pia Jan 13, 2012 5:50 pm

plavec píše:však už prestaňte s tými debilinami a venujte sa radšej prívlači.
Napríklad dajte nejaký dobrý tip na pstruhový vobler do prúdu, potápavosť do cca 0,5 metra, farbu a typ napr. u Salma, Rapaly alebo Illexky. Ja si už postupne dokupujem arzenál, ale zatiaľ iba cez net, v kamenných obchodoch v KE to vyzerá tak, že dozásobujú až niekedy na prelome februára/marca. A s Rapalami to vraj bude vyzerať biedne, neviem ale prečo :?:

plavec-mne sa najviac osvedčili na olšave vobleriki vo farbe T BT YD velkosť 3-3.5cm,hlavne to tečko toho zapnem do karabinki vždi prveho jeto moj favorit.a ak chceš salma a rapali tak určite zoženieš v AZ-RYBAR ja som tam bol minuli tižden a mali ich tam dostatok.
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod rado » Pia Jan 13, 2012 5:51 pm

IG0R píše:Ja som sa pytal chlapika v Bete ze preco nemaju Rapaly a on ze preto, lebo vsade ich maju :D
A pritom Rapaly som videl iba na uherovej a to strasne slaby vyber.

igor-skus AZ-RYBAR.
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod ste_fan » Pia Jan 13, 2012 5:53 pm

Aj v Q-rybe majú rapaly...
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: privlac

Poslaťod rado » Pia Jan 13, 2012 6:00 pm

atak isto ich maju aj na sidliku ťahanovce RYBARSKE POT.. M § L ta pani ich ma večšinov ces leto zlacnene hlavne tie šťukove.
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod Martinbati » Pia Jan 13, 2012 6:02 pm

http://www.redmarlin.sk/
tu si objednajte co Vam treba
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: privlac

Poslaťod kura11 » Pia Jan 13, 2012 11:17 pm

Plavec s tych umelych mi naj slape Illex, to je pan vobik, mam aj strike pro taky 5cm ale ten ma problem v kusok tecucej vode, skor na pokojne zrkadla, potom mam dva river2sea z bety mali ich aj na vystave take 5cm stihle tie idu krasne ale silny prud tiez nie je s nimi kamarat.... do prudu vynikajuci kenart asi 4cm typ z hlavy neviem, dorada classic, stahovat dole prudom zasa invanderik... ten kenart je genialny skoda ze neviem kde to kupit na kusy... krasna farba je duhak a potocak s oranz bruskom snad zozeniem do sezony... tie umele vobiky su dost drahe a treba dat bacha lebo vyzeraju dobre ale chodovo su nanic... mam aj x rap 4 ku ta je super na letne rybacky ked to vedies skor az jerkovanim, prudsimy trhmi... drzi sa statocne aj v prude ale cena dost vysoka, skoro ako ilex... x ko ma ale jemnejsi chod... chcel by som skusit lucky craft pointer ale cena je tam enormna v nasich koncinach takze si necham zajst chut... vsetko su to ale pstruhove vobiky... tahsej vlacke sa nevenujem alebo len sporadicky tak neporadim...
kura11
 

Re: privlac

Poslaťod rarasto » Sob Jan 14, 2012 12:00 pm

kura kenarty také menšie som nedávno videl v q-rybe na jazere. Mna osobne tá značka veľmi neoslovila. Mám od nich jeden vobler a nic moc. Je to asi u nich lotéria, podobne ako Kovmaster. Za málo peněz málo muziky - bud to pôjde alebo si treba urobiť menší tuning. Mna už to prešlo, pár voblerov takýchto a im podobných značiek som mal a ešte aj mám, ale ani jeden z nich ma nepresvedčil, skôr naopak. Všetko to boli veľkosti do 5cm a všetky plavali kadetade raz doprava raz doľava,raz úplne bez vibrácie... (možno väčšie by na tom boli lepšie ale riskovať to nebudem) V týchto veľkostiach odporúčam jednoznačne salmo - hornet, bulhead...farba podľa potreby, ale čím prírodnejšia tým lepšie. Dorado robi pre zmenu najlepšie mini voblery (do 2,5cm), len je občas problem sa k nim dostať. Rapala je top, ale pre Slováka trošku predražená podľa mňa. Pri ostatných značkách platí - čím drahší tým väčšia šanca že bude pracovať bezchybne každý jeden kus - a toto sa mi fakt zatiaľ stalo len pri Salmo a Rapala.
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron