Prívlač

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: privlac

Poslaťod rado » Uto Jan 10, 2012 5:20 pm

rybopet píše:Rado-tvrdeniu, že Ti člen RS chcel zadržať povolenku pre to, že si ryby vyhačkal vo vode neverím. Ako to ozaj bolo?

rybopet.skus to spraviť pred kerestešim a potom uvidiš čo sa bude diať, ja viem že ini členovia RS sito ani nevšimaju.skus sa spitať znamich čojeto za človeka. :!:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod crow » Štv Jan 12, 2012 9:00 am

V takomto prípade ide o trestný čin - zneužite právomoci verejného činiteľa. Takže stačí podať trestné oznámenie. RS by nemala zabúdať, že nemôže robiť čo sa jej zachce a neznalosť zákona neospravedlňuje.
crow
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 11:32 am

Re: privlac

Poslaťod rado » Štv Jan 12, 2012 10:30 am

crow píše:V takomto prípade ide o trestný čin - zneužite právomoci verejného činiteľa. Takže stačí podať trestné oznámenie. RS by nemala zabúdať, že nemôže robiť čo sa jej zachce a neznalosť zákona neospravedlňuje.

crow.čosa stalo nech to ostane tak,stim už nič nespravyš,radšej sa sa venujme bližiacej sa sezone :roll:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod rado » Štv Jan 12, 2012 10:40 am

chalani ako jeto s privlačov na hornade a torisy ešte som tam nebol,su tam čuki neuviaznem často o potopene konare a podobne,chital tam niekto v časti košicke olšany.vdaka za odpovede. :idea: :zaber2:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod IG0R » Štv Jan 12, 2012 11:24 am

Ja som tam raz bol, trocha nizsie od sutoku. Kupil som si novy vobler a hned na prvy hod .... jebs ho na strom na druhom brehu! :zaber2:
IG0R
 

Re: privlac

Poslaťod rado » Štv Jan 12, 2012 4:01 pm

IG0R píše:Ja som tam raz bol, trocha nizsie od sutoku. Kupil som si novy vobler a hned na prvy hod .... jebs ho na strom na druhom brehu! :zaber2:

čiže rybačka je tam draha. :zaber2:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod Eko » Štv Jan 12, 2012 4:31 pm

Rado - ked budes tak hadzat jak Igor ta jasne ze bude draha
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: privlac

Poslaťod rado » Štv Jan 12, 2012 6:18 pm

plavec píše:A čo uvoľňovač voblerov? Na nete som zatiaľ natrafil na takýto typ uvoľňovača http://www.rybarskepotreby-eshop.sk/obchod/action/productdetail/oc/2489/product/uvolnovac-woblerov-150g.xhtml.
Máte s ním nejaké skúsenosti? Vraj existujú aj uvoľňovače z niekoľkých spojených krátkych kovových reťazí :?: Ale uvoľňovač funguje zrejme iba "dole kopcom", keď sa vobler zasekne hore na strome, asi by tam zostal na večné časy.

plavec- pozrel som sa na tu stranku jeto vyborna vec,ale určite sa da vyrobyť aj podomacki ak jeho ťažko zohnať v košiciach,ja som ho v ke ešte nevydel. :geek:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod rado » Štv Jan 12, 2012 6:55 pm

croni- jasom na neťe nie v škole na hodine slovenčiny. :lol:
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

Re: privlac

Poslaťod rado » Štv Jan 12, 2012 8:29 pm

croni-nemaš nič ineho na praci ? len sledovať moj pravopis,mam ťa v p..i !!!!!!!!
rado
....
....
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Pon Dec 26, 2011 9:22 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron