Prívlač

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: privlac

Poslaťod kura11 » Sob Jan 14, 2012 4:19 pm

...na salme mi vadi velmi agresivny chod, aj minov ma ten chod rozkyvanejsi ako je zdravo..
kura11
 

Re: privlac

Poslaťod Martinbati » Sob Jan 14, 2012 6:01 pm

plavec píše:kura11 - kenarty 4cm sú aj v e-shope, čo tu nahodil martinbati
pozri http://www.redmarlin.sk/e-shop/eshop/4-1-Umele-nastrahy/0/41/Kenart
ktorý z týchto je dobrý do prúdu? cenovo sú veľmi prístupné, asi aj z nich dačo vyskúšam

cena je dobra, ale v takej cene tam vies kupit aj Dorado, a myslim ze oni su pod Salmom a nemaju taky agresivny chod
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: privlac

Poslaťod kura11 » Sob Jan 14, 2012 6:50 pm

plavec, tam ten typ nemaju, maju vsetko mozne ale ten co mam nie, maju ale zaujimave yo-zurky
kura11
 

Re: privlac

Poslaťod kura11 » Ned Jan 15, 2012 8:03 pm

plavec z kenartu je fajn typ winner mam 4,5cm tusim... chcem dalsie farby len neviem kedy to zasa niekde uvidim..
kura11
 

Re: privlac

Poslaťod sbiro » Pon Jan 16, 2012 1:44 am

http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=71690

...tento je môj osvedčený ...Abu Garcia s nastaviteľnou lopatkou cca 10 cm s neviem akou gramážou... nebol ani drahý - asi 5€...pri každom nastavení lopatky má iný chod a dajú sa ním preloviť aj jamy spúšťaním a dvíhaním.
...inak čo sa týka voblerov je to niekedy ťažké...je potrebné trafiť typ a farbu voblera na podmienky v ktorých chytáš ...a niektorým agresívny chod korigovať šírkou lopatky...najmä Salma som musel trochu obrusovať.
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Prívlač

Poslaťod sufix » Ned Feb 12, 2012 3:55 pm

Kua chlapci tak sme dochytali vlastne dovláčili na kubíkoch pri Latorici nejak sa podarilo Trebišovu dostat kubíky zarybňované každoročne niekoľkokrát rozvodnenou Latoricou pod seba a je to už miestna voda!!!Dočítal som sa v novom RP.2012
sufix
...
...
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pia Feb 10, 2012 10:02 pm
Bydlisko: Valaliky

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron