PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod ste_fan » Pon Dec 12, 2011 8:46 pm

V jednom nemenovanom e-shope majú do konca januára zľavu 15% na celý sortiment plus kuriér za euro, plus darček podľa sumy objednávky, som si troška doplnil výbavu :D . Ináč kamenné obchody by fakt mohli urobiť nejaké akcie a nie len na totálne ležiaky...
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Pon Dec 12, 2011 9:40 pm

Ono v KE toho vela na pozretie nie je... obchody maju skor vsetko na jedno kopyto... vsade same alivia, catany a low endy.. podaktory predavaju 10 rocne modely navijakov za ceny za ktore sa predavaju uz novinky 2011 roku..
kura11
 

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod ste_fan » Pon Dec 12, 2011 9:58 pm

Ináč posledné dva roky som bol sklamaný aj z košickej výstavy, kde som si vždy nejakú novinku kúpil, ale naposledy som odchádzal len s jedným voblerom...
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Pon Dec 12, 2011 10:01 pm

asi je tu taka vyborna kupna sila ze sa vobec neoplati vystavovatelom sem prist... clovek len ocumuje a nic nekupi bo nane love... asi tak..
kura11
 

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Pia Dec 16, 2011 8:05 pm

tak 3000 ka cievka je plytsia nemusis podmotavat tolko... ja mam 2500 ku a musim tam teda podmotavat dost... zvecsa si 14 tky dam len 100m co je na klbku, po par tyzdnoch menim lebo sa opotrebuvava... cize ta 3000 ka je vhodnejsia... telo je to iste 2500-3000 akurat 3000 ma mensiu kapacitu ale pri takych vlascoch je to stale dostatok
kura11
 

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod IG0R » Pia Dec 16, 2011 8:57 pm

s cim podmotavate? so starym silonom ci ine finty mate?
IG0R
 

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Pia Dec 16, 2011 9:42 pm

klasicky stary silon..
kura11
 

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Pia Dec 16, 2011 10:30 pm

No pri vlacke aspon pri tej pstruhovej mi viacej vyhovuje rychly prevod ako ma stradic... zial teraz mam dva navijaky s pomalym a budu asi nadlho... rarenium a twin power, zial najblizsie s rychlym prevodom je stradic Ci4 co uz stoji za to, ten FC je strasne tazky, mal som 1000 ku a vyhovoval ale zasa bola velmi mala cievka, tak som pomenil...
kura11
 

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod maro » Sob Dec 17, 2011 12:14 am

plavec » Pri väčšej plytšej cievke budeš vedieť aj citlivejšie nastaviť brzdu, čo je pri tenkých vlascoch veľmi dôležité ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Ned Dec 18, 2011 6:21 pm

... dneska som po X case brodil opet v gumenych gatiach od brata, postrehy... :-)) teraz v tom obdobi som mal len vlhke ponozky, mal som dvoje termo ale nestacili, treba este do nich neoprenovu, v brodakoch som sa teraz nejak extra nepotil, spodare boli suche, mal som tri vrstvy a sustak, zima bola len na chodidlo po dlhesej dobe, ale co mi vadilo bol neisty krok, v gume nie je tak pevne fixovana noha a strasne sa v tom smykalo... U mna jednoznacne brodak s pevnou brodiacou filcovou topankou... gumak ako rezerva sa ale da... ale asi skor zjari a potom na jesen ked uz nie je teplo, inak sa v tom clovek asi zaparí..
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron