PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod Martinbati » Pon Dec 19, 2011 12:51 pm

ja som tiez pisal ze v gume mam co robit, aby som vo vode nespadol :D cim bolo chladnejsie vonku, tym viac som sa zaparil a zvlhol, velmi vlhku ba az mokru som mal poslednu vrstvu, taky sustak vytepleny-lyziarksa kombineza :D je v tom teplo. ale bo som suchy na spodku, mam dobre termo nohavice
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod Martinbati » Pon Dec 19, 2011 10:01 pm

na snowbee som tiez cital dobre ohlasy
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod maro » Uto Dec 20, 2011 12:20 am

Každé broďáky sa v chlade zarosia zvnútra, to je fyzika. Akurát pri fungujúcich dýchajúcich membránach sa to vlhko môže odparovať von ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod Martinbati » Uto Dec 20, 2011 12:27 am

takze membrana sa nezarosi vobec, ci?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod maro » Uto Dec 20, 2011 12:41 am

V momente, keď vojdeš do vody, sa musí zarosiť aj goretex, ale rýchlo sa to odparí ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: PRÍVLAČOVÉ prúty a navijáky

Poslaťod kura11 » Uto Dec 20, 2011 1:15 am

Vo vode ziadne brodaky nedychaju, ide o to ze tie dychace su z 3-4-5 vrstiev, su to mikrovrstvy ale vlhkost sa asi odvazda zvnutra na tu poslednu vrstvu cize ta prva je tym padom relativne sucha... aspon takto si to myslim ja... v lete ked je teplo tak sa spoti clovek aj v dychacoch ale spodare ma len vlhke nie komplet mokre, stalo sa mi ze som raz mal gumaky bratove v lete a ked som ich dal po rybacke dole tak som mal spodare kompletne premocene a co viac uz bola koza namoknuta a spodare otlacene v kozi... Plavec, to snowbee je asi najschodnejsia cesta... ono aj ked zacne premakat tak najskor na sve a ten sa da velmi lahko opravit zaliatim lepidlom aquasure... cez to voda nema sancu prejst... ale tak dva roky je zaruka tak ak zacnu a vidis ze to nie je unavou matrosa pouzivanim treba reklamovat, ked to vedia predavat tak nech sa aj staraju aj ked toto je specialny pripad...
kura11
 

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron