Návrhy

Sem píšte pripomienky a čítajte správy od administrátorov...

Re: Novinky

Poslaťod duhak » Sob Okt 29, 2011 9:18 pm

Páni je toto fórum na to aby pomáhalo rybárom, alebo aby tu zopár ľudí mlátilo prázdnu slamu ? /Výborníci revízori a pod. Cronicle a další / Pýtal som sa ku ktoremu revíru patrí prívodný kanál ku Teplárni. Nikto nevie , alebo je to nezaujímavá téma ?
duhak
..
..
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon Apr 20, 2009 6:21 pm

Re: Novinky

Poslaťod Martinbati » Sob Nov 05, 2011 1:36 pm

ale nick ma brutlany :D:D:D:D:D
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Novinky

Poslaťod hlava » Ned Nov 06, 2011 11:50 am

ale to sa da dosiahnut znamkovanim ale 1-5 jedna je ok prispevok a 5 strasny a tie by sli do vyberu top prispevok roka. Preto chcem aby jedna bol dobry prispevok lebo niekedy sa najde diskuter, ktory proste trefne odpovie alebo urobi zapis a chcem akoze pochvalit prispevok a nemusim hned vypisovat a zaroven spamovat zbitocnym textom, ze dobry prispevok. Ak sa to neda tak aspon paci - nepaci ale zasadou musi byt ziadne reakcie preco paci preco nepaci nemusim nikomu vypisovat preco som dal paci alebo nepaci aspon ludia budu trochu uvazovat ci dat prispevok alebo nedat a zbytocne dohadovacky ci niekto chce ist na ryby a riesit si korespodenciu co moze urobit sz a zabranime spamovaniu. A ak sa chce niekto len vykecavat tak treba vytvorit rubriku "Pokec" a nech sa tam ludia bavia a tam samozrejme ziadne paci nepaci nesmie byt
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Novinky

Poslaťod martino5 » Ned Nov 06, 2011 12:26 pm

Dalo by sa k mene priložit nejaku "karmu" ,kde by sa pridavali + alebo - body,ale zase nejak nevidim v tom vyznam ,lebo čo je to vlastne "hodnotny prispevok" :?: že niekto napiše kolko ryb ulovil a prezradi navnadu? :lol:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Novinky

Poslaťod altero » Štv Nov 10, 2011 7:44 pm

z toho tapatalku asi nic, co?
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: Novinky

Poslaťod IG0R » Pia Nov 11, 2011 8:39 am

altero píše:z toho tapatalku asi nic, co?

mod pre tapatalk som prave vcera instaloval :) , ale nepodarilo sa. Na testovacom serveri (na mojom freehostingu) som to nainstaloval bezproblemov, ale tu sa to nepodarilo, bud koli starsej verzii fora, alebo koli nejakemu inemu modu ktory upravil niektore systemove subory.
Kedze Rootko nema praktickny na nic cas, a nechce mi dat FTP pristup na srz-ke.netkosice.sk tak vznikol napad (z jeho hlavy) ze sa oddeli forum od hlavnej stranky. Forum prejde na iny server co v praxi znamena:
nevyhody:
ina URL, co niektory mozu tazko rozdychavat :)
vyhody:
novsia verzia fora,
Rootko nebude jediny kto ma pristup k suborom fora
zaregistrovany tapatalk
viac miesta (dalsich 100MB)
oddelene forum od hlavnej stranky (databaza, aj subory)

Teraz je tu otazka ci presunieme forum na iny server , ci to naozaj chceme.
Kazdopadne nadej tu este je :)
IG0R
 

Re: Novinky

Poslaťod IG0R » Sob Nov 12, 2011 6:52 am

ok. Cronicle zvladnes to? Ja som sa v tom stratil uz davno, ty asi lepsie posudis ako to rozdelit.

plavec:
Dal som moderatorske opravnenia na forum Rybarsky Poriadok aj Tebe a marovi. Mozte manipulovat s prispevkami v Rybarskom Poriadku.
IG0R
 

Re: Novinky

Poslaťod IG0R » Sob Nov 12, 2011 9:52 am

to bude asi jednoduchsie ak kazdy napise svoje navrhy znova do temy "zoznam navrhov"a akakolvek diskusia k tomu bude presunuta do temy "diskusia o navrhoch"
spracovat sucasnych 772 prispevkov da zabrat aj styrom :-)
IG0R
 

Re: Novinky

Poslaťod IG0R » Sob Nov 12, 2011 10:25 am

martino5 píše:Dalo by sa k mene priložit nejaku "karmu" ,kde by sa pridavali + alebo - body,ale zase nejak nevidim v tom vyznam ,lebo čo je to vlastne "hodnotny prispevok" :?: že niekto napiše kolko ryb ulovil a prezradi navnadu? :lol:

karma nie je standardna funkcia phpBB fora (to je tato nasa aplikacia), ale existuju rozne mody (nadstavby). Zbezne som to popozeral, zatial som nic ohurujuce nenasiel a to co som nasiel je bud nestabilne (nefunguje), alebo to treba kupit od programatora co to vyrobil :) - cize tak skoro na karmu asi klikat nebudeme.
IG0R
 

Re: Novinky

Poslaťod IG0R » Sob Nov 12, 2011 9:44 pm

Cronicle píše:Nedala by sa zväčšiť pamäť na SS?

zvacsil som limit z 50 na 150ss
IG0R
 

Ďalší

Späť na Pripomienky k fóru

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron