Novinky

Sem píšte pripomienky a čítajte správy od administrátorov...

Re: Novinky

Poslaťod martino5 » Pon Máj 07, 2012 5:02 pm

Cronicle píše:IG0R - tie tvoje ankety sú riadna blbosť, vidieť, že nevidíš poriadne do toho, čo sa deje..Takéto ankety o dotyčnom človeku tu na diskusnom fóre nemajú čo hľadať! Nie si zriaďovateľ tohto diskusného fóra, takže sa nesprávaj tak ako keby si ním bol. Prebral si celé fórum na svoj link a to bola chyba, na ktorú som mladého Halmiho upozorňoval..A stalo sa. Iné diskusné fóra boli zrušené, kvôli tomu, že pindali na ľudí, ktorí diskusné fóra viedli.



Cronicle a Ty si vlastne KTO? Si len obyčajny člen ,ako vačšina z nas ,alebo si osoba kompetentna a maš pravomoci sa k vyjadrovat ,kto može a kto nemože "manipulovat" s forom? ..
..alebo jedine...........že si z prilahlych dedin a obci :rybar:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Novinky

Poslaťod Martinbati » Uto Máj 08, 2012 2:45 pm

vela ludi zanevrelo aj kvoli afere ktora sa teraz riesi... a vela ludi sa sem vrati diskutovat ked zacne sezona a bude sa hovorit o rybach a nie o birokracii.. teda ja v to dufam, ze sa to znova rozbehne. odtrhnut od SRZ sa mozeme kedy kolvek, staci zmenit logo a nazov, a budeme mat vlastne forum, tolko co sa tyka technickych zalezitosti..
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Novinky

Poslaťod maro » Uto Máj 08, 2012 10:13 pm

plavec » O diskusiu o Návrhoch zmien zjavne nie je žiadny záujem, elaborát je tu zavesený od začiatku apríla a reakcia je až jedna. Tiež je zavesený aj na opozičnej stránke a reakcia žiadna. Teda jedna bola, ozval sa mi hospodár z Ružomberka, p. Zontág a poslal mi nejaké svoje nápady. Tiež sa mi dostalo do uší, že som si vraj privlastnil tie návrhy a vydávam ich za vlastné, ale to môže tvrdiť len ten, kto nevie čítať, alebo nechápe písaný text, a stopercentne ma nepozná. Ja som jedine návrhy pretransformoval do paragrafového znenia. V tých návrhoch nie je nič, čo by sme si tu na tejto stránke neprediskutovali. Máš pravdu, že to tu ide do riti s fórom, ale to išlo tam aj pred rokom a pol, kým sa tu nerozprúdila tá prvotná debata z januára 2011 k zmenám zákona.

P.S: Naozaj máš dojem, že si Návrhy niekto privlasňuje?
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Novinky

Poslaťod maro » Uto Máj 08, 2012 10:53 pm

plavec » Ale na základe čoho sa ti to tak javí? Však diskusia prebiehala oveľa skôr, ako sa začali udalosti okolo členských schôdzí. Pracovnú verziu návrhov dostal aj tzv. starý výbor - konkrétne Rudo Halmi osobne odo mňa do vlastných rúk, (staršie návrhy z r. 2011 dostali dokonca v piatich výtlačkoch), s p. Gáborom som bol dohodnutý, že na mestskej konferencii tie najaktuálnejšie predložím ... boli predložené na tej jedinej mestskej konferencii, ktorá prebehla, či je platná alebo nie je iná vec. Nebránil som sa diskutovať o návrhoch s nikým, bez ohľadu na stanu, ktorej verí. Pre zaujímavosť ... bol som "styčným dôstojníkom" za členov MsO SRZ pre kontakt s výborom ohľadom Návrhov zmien, dohodnutý ešte na mestskej konferencii r. 2011, bolo mi prisľúbené, že ma budú kontaktovať, aj som sa pripomenul mailom, ale neozval sa nikto z výboru celý rok. Tieto návrhy nepatria ani tzv. starému výboru, ani opozícii, ale nám, ktorí sme ich tvorili. Vznikli bez ohľadu na udalosti, ktoré prebehli neskôr. Ak to niekto chápe ináč, chápe to zle ... ale to už ja neovplyvním ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Novinky

Poslaťod maro » Uto Máj 08, 2012 11:33 pm

plavec » Elaborát bol zverejnený tu = je dokumentom mestskej organizácie.
Elaborát bol zverejnený na neofiko stránke = je opozičným dokumentom.

Tu si asi vyberie každý podľa svojho gusta. Nemusí to ani čítať. Ale kto si to prečíta a len trošku pohne rozumom, zistí, že tie návrhy sú totálne nestranné. Zverejnené boli na oboch stránkach preto, aby sa k nim dostalo čo najviac ľudí. Napr. p. Zontág ich našiel na tzv. opozičnej stránke.

Si človek, ktorý je inteligentný a tu slušne mienkotvorný, preto ma prekvapila veta, že opozícia si privlastnila naše Návrhy. Nie je to tak. S našimi návrhmi sa stotožnili aj ľudia z tzv. starého výboru, aj opozícia ... jednoducho preto, že sú dobré. A do pléna boli hodené na pripomienkovanie. Bohužiaľ to momentálne nikoho nezaujíma ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Novinky

Poslaťod maro » Str Máj 09, 2012 12:04 am

plavec » Mrzí ma, že máš tento pocit, pokúsil som sa to vysvetliť vyššie ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Novinky

Poslaťod maro » Str Máj 09, 2012 12:29 am

plavec » Je to zverejnené aj tu, nie len na opozičnej stránke. Dokonca tu to bolo o dosť skôr ako tam. A úroveň prispievateľov neovplyvníš, aj tu to vyzeralo jeden čas desivo. Dúfam, že raz preváži rozum nad pocitmi. Robil som to všetko v dobrej viere. Dobrú noc ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Novinky

Poslaťod Rootko » Str Máj 09, 2012 10:17 am

Niektoré vlákna boli popresúvané do iných tém.

Diskusie zakladajte do tém, pod ktoré patria.

Téma Hospodárska činnosť a Organizácia je vyhradená pre výbor MsO SRZ Košice - v nej nájdete informácie a oznamy o činnosti MsO SRZ KE.
Rootko
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 12:23 am

Re: Novinky

Poslaťod kura11 » Str Máj 09, 2012 11:06 pm

Rootko prijemna zmena a aj novy vzhlad fora... snad do tych tem co spominas vyssie budu prispievat aj vybornici a odpovedat na otazky co zaujimaju ludi, lebo okrem tvojho otca nemal nikto absolutne ziadny zaujem odpisat do fora az ked horelo za petami tak tu napisal niekto pod nickom "vybor" a nasledne tajomnik mladsi... inak forum absolutne vybor MsO nezaujimalo... a skoda ze to aj vdaka teme schodze 2012 upadlo... snad sa to neskor rozbehne a opet si tu partia internetovych znamych popiseme o love a o zazitkoch od vody... :idea:
kura11
 

Re: Novinky

Poslaťod martino5 » Štv Máj 10, 2012 7:37 pm

Plavec,čo sa tyka zmien v zakone ,skusim svoj nazor ak dovoliš ;)
Myslim ,že keď sa tento navrh daval na web ,aby sa predložili nejake "pripomienky" k uprave zakona ,tak nikto netušil ,že sa situacia takto vyvynie .Navrh na zmeny určite nebol v ere organizacii ,či už Košickej ,alebo inych prvym navrhom na zmeny .Všetci to v dobrej viere a nadeji chceme posunut ďalej na vyššie miesta a myslime si ,že konečne sa už v rybarskom zakone urobia veci PRE RYBAROV A PRE RYBY :!: Lenže sam dobre vieš ,kde take navrhy skončia ....som presvedčeny ,že Rada SRZ ZA ,absolutne NEMA ZAUJEM pretlačat resp. tlačit na poslancov ,aby schvalili zmeny v rybarskom zakone a povedzme si,že je to totalna blbost ,aby vobec poslanci schvalovali niečo ,čomu určite vačšina nerozumie. Preto by možno trebalo system schvalovania nastavit troška inač ,neviem však či to zakony dovoluju ...je to taky začarovany kruh ...ale Plavec,sam dobre vieš a velka vačšina rybarov takisto ,že zakony typu " denna doba lovu " a pod. neslužia rybarom :!: čiže ak sa snaži zmeny v rybarskom zakone presadit "opozična" strana tak v tom nevidim nič zle .Čo pre pretlačenie tychto zmien urobilo doterajšie vedenie? chcelo to potlačit na vyššie miesta? ..určite nie,skor sa bude vyhovarat na to,že aj tak je to zbytočne ,lebo to neprejde :( proste "ňedaˇše!" ..Takže mne je jedno ,kto sa chyti tychto zmien zakonov ,či už to bude henten alebo tamten ,tu ide o to ,že tie zmeny zakona TREBA PRESADIT ,lebo určite nepomožu len rybarom ,ale v prvom rade rybam a prirode samej. :ryba2:
Petrov zdar!
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pripomienky k fóru

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron